O seriálu SKINS

25. června 2010 v 13:50 | JJ |  SKINS
Skin,skins,skins... Beztak to máte jako tuna mých známých, že o tomhle seriálu slyší pořád někde na fb, nebo jak někdo říká jak je to superskvělý. a víte co? JE TO SUPER SKVĚLÝ.
SKINS  znám už přes rok, ale až strašná nuda mně dohnala k tomu,abych se na to podívala.


Skins in general :

Seriál je klasifikovaný mezi tvz: ,,teen drama'' a jeho  premiéra byla 24,ledna 2007. Stvořiteli tohoto báječného seriálu jsou otec a syn  Bryan Elsley a Jamie Brittain. Seriál je zatím rozdělen na tvz. 2 generace, kdy každá generace má po dvou řadách seriálu. Každá epizoda každé série popisuje díl právě o jednom hrdinovi. Seriál je z prostředí Bristolu a právě herci jsou buď z Bristolu nebo z Londýna.

V seriálu se řeší problémy rozpadajících se rodin,anorexie,drogové excesy,ale i smrti.


Ne náhodou,je označován za nejvíc reálný seriál, který byl kdy natočen. Marihuana a alkohol je na denním pořádku, tak jako extáze a MDMA .

Kastingy na tento seriál probíhaly v Bristolu a v Londýně a přihlásit se na ně mohl takřka každý, ať už začínající herci, nebo mladí herci se zkušenostmi.Například Dev Patel, známý jako Anwar, v seriálu právě začínal a dnes se může pochlub například rolí v Milionáři z chatrče.

Seriál vysílá v UK stanice E4. Před 2 měsíci byl odvysílán konec 4.série a 15,4 proběhl v Londýně konkurz na nové harce 3. generace.

 Nedávno se začalo mluvit o Americké verzi seriálu a v únoru proběhly první castingy v New Yorku. Na srovnání třebahledali herce z latinské ameriky apod.

Délka jedné epizody se pohybuje kolem 50 minut čistého času.

V seriálu se objevují slangy právě z Bristolu,kterým nerozumí ani mnoho obyvatel UK. Sprosté výrazy jsou zřejmé během každé minuty a každý si je blíbíte natolik že je začnete používat úplně normálně.

Skins si zamilujete.


fotka první generace skins
rebelky-sem.blog.cz

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Znáš seriál SKINS ?

Ano, miluju to. 80.7% (121)
Ano, ale nezaujalo mně to. 2% (3)
Už jsem o tom něco zaslechl/a. 6% (9)
Ne. 11.3% (17)

Komentáře

1 Petra Petra | Web | 1. listopadu 2010 v 16:52 | Reagovat

Však jo, už ty výrazy používám :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama