7.Května 2008 ▄ 30 Seconds To Mars ▄ Mnichov→ Report,Fotky,Autogramiáda

13. května 2008 v 12:09 | ReBeLkA |  30 Seconds To Mars
Tak se omlouvám,dneska nejsem ve škole tak jsem si konečně našla čas napsr REPORT. :) enjoy
btw- je toho strašně moc i s mýma fotkama tak klik na celej článek

Příjezd a tak :D
Tak to nastalo. Ten VELKÝ den pro mně.
Ve středu ráno jsme vyjeli z čr a ja jsem hned stresovala že přijedu pozdě a že na mě holky nebudou čekat :D Klasicky.
Naštěstí muj otec je rychlé jízdy král :D dojeli sme před ,,halu,, asi kolem 2.Vyhodili mě před ,,udajnou,, halou a jeli pryč :D Top jsem ještě nevěděla že hala před kterou mě krásně vysadili nebyla vubec ta hala. Neviděla jsem žádný echelony ani lidi v tričkách.Říkala jsem si : Kurva co to je? :D V panice jsem zavolala Báře že stojim před halou kde jsou ony...Prý taky stojí před halou. Tak fajn :D asi tu jsem šaptně.Dostala jsem nanuk zdarma.Aspon něco. Bára se mě snažila navést k hale ale nějak jsem ji nechápala.Tak jsem šla rovně po ulici a asi za 200 metrů jsem uviděla poster 30stm s koncertními daty.Happpppyyyyyy :D:D
Tak jsem konečně dorazila před halu kde bylo asi 30 italů kteří se tlačili u vchodu,pak pár němců,nějací Maďaři a pak .. mé dívky z czechelonu. První si mě všimla Aya,seznámila mě s její mamkou,pak sem se seznámila s Barčou(druhou),Helenou a Zuzkou a nějakou ženou ze slovesnska jejíž jéno si nepamatuju :D Po chvilce vidimjak jde Bara ( bleeding) z uplně druhý strany ulice než jsem šla že mě šla hledat.Tak jsme se sešli.
Takkže byly tak 2 odpoledne a bylo u vchodu nějakých 70 lidí.Jako první čeho jsem si všimla byla na zemi česká vlajka na které Aya s Bárou tvořily nápisy a podpisy. Vypadalo to nějak takhle :)
Potom jsme se ještě na vlajku podepsaly a napsaly jsme tam : Jared shave your face please :D
Ještě my s vlajkou
zleva: Aya,Barča,Helča,Bára,Já
Kolem 4 začal být zmatek. Zjistily jsme že se vlatsně stoji u uplně jinyho vchodu :D tak sme se začaly řadit do řady ve kterých jsme pak už čekaly na otevření do haly.
Hned na to jsme začali slyšet zvukový zkoušky a zpěv Jareda. Kolem haly se to začalo plnit až tak kolem 6.Pořád jsme nějak neviděly německý echelon.Asi se někde zdrželi nebo byli v Hamburgu či Berlíně :D
V 7 se začaly otvírat dveře haly.Na nás se pořád tlačili zhulení němci které jsme nakonec potlačily dozadu :D Když se otevřely dveře haly všichni se začaly tlačit. Držela jsem se Báry a běžely sme co nejvíce k podiu.Chytly sme druhou řadu se zuzkou a Ayou tak sme měly radost :D
SHOW
Před začátkem koncertu když už bylo kolem pul 8 házeli nebo podávali Securiťáci zelený náramky do davu.Díky své dlouhé ruce :D jsem jeden chytla.První sem vůbec nevěděla co to znamená,tušila jsem že to budou první místa na autogramiádě ale nebyla jsem si jistá.Naštěstí ho z čr ještě chytla Helča takže jsem nebyla jediná.
Konečně bylo 8. Na podiu se objevila předkapela FULLDUPLEX.Něco na způsob německýho techna/tekna nevyznám se v tom :D Prostě :D Vůbec nechápu pro si je Marsové vybrali za předskokany.No ale což. Otravovali tam asi tak 45 min :D
Fotka ,,zpěváka,,
THIRTY SECONDS TO MARS
Musím říct že 30STM si dali na čas. Začali vystupovat asi až po 45 minutách od FullDuplex!! To čekání bylo hrozný. Ze všeho nejhorší bylo to,že nám do haly nedovolili nosit žádné pití...A vůbec žádné pití tam ani nerozdávali jako to bylo třeba na MCR..Takže celou dobubez pití v relativním horku.Nechápu to ... Prostě blbost...Pak se diví že tam tolik holek omdlévá.
Takže.... Začlo to>.. První song klasicky A Beautiful Lie. Super,postě Jared :D a jeho skvělej hlas... Akorát nás všechny zklamalo že měl ty vousy :-/ strašnýý vousy :D a ulízlý vlasy dozadu.měl na sobě koženou bundu a takový nějaký elastický kalhoty(aspon na mě tak působily :D) a jeho oblíbený koncertní boty.
SetList:
Nejsilnější momentyy: Když nepočítám ABL,tak určitě From Yesterday.. Tenhle song a celá Mnichovská Zenith Hala...Všichni zpívali a to byl prostě RIOT.
Další velkej dojem byla Buddha for Mary.Tenhle song má v sobě prostě NĚCO.Mám i video,ale bude asi strašně velký,ale možná ho dám na yotube a pak sem.
Pak přišla chvika akuistiky.Jared si vzal kytaru a zpíval Modern Myth ♥ a Was it a dream? Všichni ostatní se vyklidili a zůstal na jevišti sám.Zpíval krásně , prostě Jared :D MM taky jeden z nejlepších momentů...
fotky(moje a Ayi) s kytarou:
POtom přišlo R-evolve a všem bylo jasnné že už se koncert přehoupl za polovinu. Pak přišla Jaredův oblíbený proslov ↓
The next song is called.... THE KIIIIIIIIIIIIIIIILL :D
a řev.
Když Jared během songu běhal kolem lidé naši skupinku minul :D Letěl dozadu a ošahala si ho mamka áji :).
Celej dav zpíval a bylo to fantastický.Mluvím jak pražák.Ne bože :D Nic proti nim.
Attack...Zase hodně emocí.
Pak Jared promlouval a řekl asi milion krát po sobě mothefuckers a fuck fuck it .D
Pak říkal že Mnichov je jejich poslední zasávka v Německu a že pak míří do Anglie. říkal taky že nás miluje.že sme rodina,ECHELON.
(moje fotka jak ukazoval mým směrem(na mě?))
vlevo Tomoo
a potom.... Do u live,Do u die,Do u bleed... 4 THE FANTASY.
Byla jsem si skoro jistá že se blížíme ke konci a uvědomila sem si že jsem si koncert pořádně neužila...Pořád jsem cvakala foťákema to mě poučilo že příště na foťák seru a budu se víc věnovat Jaredovi a spol.
Nejmileji mě na celém koncertu překvapil Tim který byl fakt okouzlující.Pořád házel hlavou a usmíval se. Byli sme u jeho pravý strany takže sme si ho užily dosti.Fakt je to týpek :D Jenom nás mrzelo že nebyl taky na autogramiádě.
(Tim mi pozuje na fotku :))
Nejwíce mě naštvalo že sme byly tak daleko od Toma :( Toho jsem si ale užila na autogramiádě :D Tam perlil :)
Show byla SKVĚLÁ.Akorát příště nefotím.
Moje a Ayiny fotky z koncertu :
moje:
Od Ayi : ♥♥♥ Naše oblíbená
TIm
Fantasy
Když koncert skončil rozběhla sem se sama k obchodu. Tričko se mi nelíbilo žádné,ale plackám a náramkučerveným) jsem neodolala.Na autogramiádu mi přišlo nejlepší řešení koupit si plakát,tak jsem nakoupila,zaplatila 40 euro (!!!!!!!) a šla jsem vymýšlet.co dál.
AUTOGRAMIÁDA
KOnečně jsem přišla na to že ten zelenej náramek ja na první místa v autogramiádě.Odtrhla jsem se od holek (čehož jsem později strašně litovala) a vydala jsem se tlačit se dopředu ke stolům kde se začaly připravovat věci na autogramiádu.
Protlačila jsem se uplně dopředu (haa :D) a čekali jsme na Jareda,Toma a Shannona.Netrvalo to ani moc dlouho a přišli.
Moje fotky z autogramiády (nekopírovat)
Přichod- Jared bang bang :D
Těch šipek si nevšímejte přidala jsem je tam aby mi fotky někdo nečoroval :D
čekujte ty rukaviceee
Krásný :)
MOJE fotka Shannona na kteru jsem fakt pyšná. Měla jsem strašný nervya a ten foták ho pořád nechtěl vyfotit :D tak ja pořad shit :D:D wait please :D nakonec se mi to vyfotilo a vznikla tahle skvělá fotka
JInak když jsem šla podepsat plakát Shannonovi :D řekl Hi :D a ja Hello :D zvedl hlavu a usmal se :D měl prostě skvělou naladuu a ja mam tuhle fotku!
Jared si fotil dav před začátkem autogramiády :)
Všichni nezapoměli na pokrýku hlavy...úpal si nevybírá :D
Můj šilhavý Shannon
Tomo please :D:D
nejlepší fotka :) Krásný zuby :D Trochu barva :D
Tohle jsou všecko moje fotky z autogr.
Takže mám podpisy všech kromě Tima na plakátu.
Když jsem měla všechny podpisy volal mi otec že už stojí před halou.Nemohla jsem najít holky a tak jsemse rozloučila s mamkou Ayi a šla jsem za rodiči.
Toho jsem později hodně litovala :D
Když skočila podpisova akce,holky ještě čekaly venku a dočkaly se.Přišel Jared a Shannon,Tomo pry zmizel v autobuse.Jared neměl fotící náladu ale nechal se přemluvit k fotce s vlajkou Czechelonu.
čekujte ten babán v ruce :D
Ještě Aya pořídila fotku venku :
Shannon se fotil s holkama.Záviiist :D že já kráva jsem už šla...
Tak to je vše přátelé.Ještě přidávám pár fotek z mnichova co jsem našla na jaredleto.hu
Krásný náramek
THE END :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

30 Seconds to Mars

♥♥Love it♥♥ 69.6% (1206)
••Hate it•• 7.6% (131)
☻Něco mezi☻ 13.8% (240)
Kdo je to? 9.1% (157)

Komentáře

1 kata2 kata2 | E-mail | Web | 13. května 2008 v 15:51 | Reagovat

jezis ja nedejcham ty se mas kurnik ja se snad rozbrecim. a jeste ty holky jak se fotili tyho se maaaaaaaateeeeeeee

x)x) fakt krasny fotky a shannda jak se tam kouka jak ho fotis no ja proste nevim co napsat tyjo no kurnik ze sem nejela:(:(

2 Dezz Dezz | Web | 13. května 2008 v 16:37 | Reagovat

ale jo, na tvé poměry je to v celku slušné:o)) akorát postrádám trošku víc detailů během koncertu:o) ..ještě před půl rokem, bych ti to všechno asi hodně záviděl, ale i tak...máš určitě krásnou památku, ty fotky jsou awesome....a to s tim fotákem během koncertu, to samé se stalo mně v Brixtonu, taky jsem z toho měl vesměs hovno....foták nebrat:D ......jinak "táta rychlé jízdy král" docela hláška:o))....ps: příště až na Marsy pojedeš, protože já už se asi nechystám...přivez mi jeden červenej na ruku, díky:o))

3 Dezz Dezz | Web | 13. května 2008 v 16:38 | Reagovat

to kata2: miluju takové ty řeči......"kurnik, že jsem nejela" ....tak si měla jet, a možná by si nemusela brečet doma, ale tam..........omg relax

4 ja_som1 ja_som1 | E-mail | 13. května 2008 v 19:23 | Reagovat

ja Ta zdravim, nevedela som, ze toto je tvoj blog, ale musim skonstatovat, ze je fajn. inac pamatas na tu pizdu, ktora pchala na koncerte nohu medzi moje nohy a pritom to bolo booknute pre teba? :o))))    zuzana

5 ja_som1 ja_som1 | 13. května 2008 v 19:24 | Reagovat

dezz: a preco to skonstatovanie "ja uz se asi nechystam". sklamali ta svojim live performance?

6 Dezz Dezz | Web | 13. května 2008 v 20:11 | Reagovat

ja_som1: zdravím sousedku ze Slovenska......ano ano, jejich vystoupení jsou až moc stereotypní a umělá ....pro mě vesměs nuda:o//...bohužel...uvidíme, jestli přijde zázrak v podobě nové placky.....ale takový optimista zase nejsem:o/

7 Ronie Ronie | Web | 13. května 2008 v 20:36 | Reagovat

uaaaaaaaaah zavist ale hrozna mega moc:-D to s tim shanem:-D moc moc moc:-D ale Jay se ti neoholil to ti preju (pardoon =D)

8 ja_som1 ja_som1 | E-mail | 13. května 2008 v 21:01 | Reagovat

dezz: zatial neviem skonstatovat, ci mas pravdu alebo nie, pretoze toto bol moj prvy koncert, ale urcite nie posledny :o)), tak potom uvidime, ci je to naozaj taky stereotyp, len ci dalsi koncert nebude az po novom albume, ak by to tak bolo, tak stereotyp by to nebol minimalne dalsi rok :o)))

9 Dezz Dezz | Web | 13. května 2008 v 21:19 | Reagovat

uvidíme uvidíme......ale jen tak btw...stačí se podívat na youtube...třeba na live ABL, nerozpoznávám v tom rozdíl at už je to z roku 05,06,07 nebo 08.....:o// a to není jen ABL

10 ReBeLkA ReBeLkA | Web | 13. května 2008 v 21:25 | Reagovat

uuuu pro zuzku- na tu píčinku si zvpomínám :D byla hrozná.Trochu jsem jí tam umlátila. Mám asi násilnické sklony :D

11 ja_som1 ja_som1 | E-mail | 13. května 2008 v 21:49 | Reagovat

dezz: ja viem, mam tie koncerty, ktore su na you tube uz dobre okukane, a presne viem, o com hovoris, ale - mne to nevadi - zatial, to vies - kolko ludi, tolko chuti, a aj ked presne viem, kedy a co pocas pesnicky povie, zase by som si v den koncertu odstala cely den pred halou, ze Jani? :o)))

12 ja_som1 ja_som1 | E-mail | 13. května 2008 v 21:52 | Reagovat

vsimla som si Janka, ako ju tlcies svojim pravym laktom, bola si statocna a bila si sa o svoje miesto pod podiom :o), a ked k tomu pridam to, ako som dupala po tej jej dotieravej nohe, myslim, ze to dievca nakoniec skoncilo na pohotovosti :o))), som rada, ze si ten zeleny naramok uchytila predo mnou, aspon mas fajn fotky z autogramiady :o)))

13 Dezz Dezz | Web | 13. května 2008 v 22:13 | Reagovat

jednotka: be my quest:o))

14 addiea addiea | E-mail | Web | 13. května 2008 v 23:01 | Reagovat

wuaaaa zááávist =)))

15 ::Zpěvanda:: SB ::Zpěvanda:: SB | Web | 14. května 2008 v 14:20 | Reagovat

jezis jak sem to cetla, tak sem si myslela ze umru zavisti :DDDD ale nevim jako asi jdybych tam stala tak blizko neho, asi bych strnula a ani ten fotak nedokazala zmacknout :D ale je dobre ze si ho mela ze sou fotky :d

16 ivulka - tvoje SBéčko ivulka - tvoje SBéčko | Web | 14. května 2008 v 14:28 | Reagovat

tedaa přečetla jsem to do posledního písmenka :D muselo to být úžasný!!

17 teriiii (tvoje SBecko) ♥ teriiii (tvoje SBecko) ♥ | Web | 14. května 2008 v 14:31 | Reagovat

áááááá :D no proste nadhera :)

18 Kika Kika | Web | 14. května 2008 v 16:10 | Reagovat

No jako vždycky supr článeček!!!úpa mega ti závidím...měla sem jet taky, ale zradilo mě auto...zradila sem Czechelon=////...ale tak ty sis to užila a já díky za report!!!Ta fotka Shanna,  jak ti pózuje nemá chybu;)...jj když celej koncík profotíš, tak z toho pořádně nic nemáš, to znám...=)

19 Dezz Dezz | Web | 14. května 2008 v 17:44 | Reagovat

do p*če matere z CZechelonem :P

20 kata2 kata2 | E-mail | Web | 14. května 2008 v 21:12 | Reagovat

dezz: njn nekterym lidem proste nepreje no :) ty mas ale zase chytry keci xDxD

21 Dezz Dezz | Web | 15. května 2008 v 11:28 | Reagovat

rebelka: smazala si tu špatnou verzi:P

kata2: pro někoho chytrý, pro někoho trapný...záleží na tom, jak je kdo obdarovanou, a jak to kdo chápe:o))

22 Helena rabi Helena rabi | 15. května 2008 v 16:33 | Reagovat

Ahojky, no blog máš skvělej...super, jinak koukám, že jsi si z toho koncertu zapamatovala  víc než já, mě se to postupně vybavovalo. Až na ten zážitek se Shannonem, to focení byla nádhera a to s tím Jaredem, jak jsem ho tam ukecávala, at se s náma vyfotí a on že prej nemůže, tak se aspon vyfotil s vlajkou, fakt na celej život.......:-)

23 Dezz Dezz | Web | 15. května 2008 v 17:47 | Reagovat

to jde alespon vidět, jakej to je světec..když se s Váma nevyfotil..já to říkám furt, hlavně, že jste všichni jedna velká rodina:P ...............:D

24 Maki Maki | 15. května 2008 v 21:43 | Reagovat

deska bude, sliboval to na GIANu

25 Dezz Dezz | Web | 15. května 2008 v 22:56 | Reagovat

Maki, dej si zmrzku.....................to slibuje všude....a je jasný, že bude....otázka zní, kdy....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama