Hah...Richie jde na 4 dny do vězení xD Fotky jak jde k soudu s Joelem xDhaha

29. července 2007 v 11:20 | ReBeLkA |  Good Charlotte
AAAAAAAch život je tak krásný xD Příšerka Richie pujde do vězení xD Počtěte si xD
NRICHIE072807_3.jpg
Herečka Nicole Richieová, adoptivní dcera zpěváka Lionela Richieho, si odsedí na konci prázdnin čtyři dny za mřížemi. Rozsudek padl jen měsíc poté, co z vězení odešla její kamarádka a kolegyně Paris Hiltonová.
Nicole byla odsouzena za řízení pod vlivem alkoholu. K tomuto činu se v pátek v kalifornském Glendale přiznala, takže soudce jí stanovil jen čtyřdenní trest. Během tří dalších let si však za volant rozhodně nesedne. Bude v podmínce a úřady jí zabaví řidičák. Dále se herečka musí přihlásit do kurzu pro alkoholiky a zaplatit pokutu dosahující v přepočtu více než 40 tisíc korun.
"Někdo mohl být zabit. Musíte pochopit, že řízení pod vlivem alkoholu je nesmírně nebezpečné," napomenul soudní komisař Steven Lubell mladou hvězdu během přelíčení.
Richieová bude sedět v placené městské věznici, která nabízí větší pohodlí než věznice správního obvodu, v níž byla Hiltonová. Nastoupit musí Nicole nejpozději 28. září, ale může klidně i dříve.
Od soudu doprovodil mladou údajně těhotnou herečku její přítel Joel Madden. Oba oděni do černého a s tmavými brýlemi na očích připomínali pohřební průvod.
Richieová byla zatčena 11. prosince 2006 v Los Angeles, když pod vlivem omamných látek jela v protisměru. Policii později přiznala, že toho večera brala lék Vicodin a kouřila marihuanu. Obviněna z řízení pod vlivem alkoholu byla předtím již v roce 2003.
Soudce většinou osobám, které se dvakrát proviní z tohoto trestného činu, většinou napaří nejméně tři měsíce za mřížemi. Pokud odsouzený přijme tříletou podmínku, stáhne rozsudek na čtyři dny.
Za pár dní před soudem stane také Lindsay Lohanová, jíž hrozí až šestiměsíční vězení.

NRICHIE072807_1.jpg

NRICHIE072807_2.jpg

krááása xD

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama