Pete Wentz se popral...No spíš to udělali za něho jiní.Kvůli Ashlee?

21. června 2007 v 19:52 | ReBeLkA |  Fall Out Boy

Basák Fall Out Boy se popral


falloutboy_wentz.jpg Podle neoficiálních zpráv se měl baskytarista amerických Fall Out Boy Pete Wentz poprat s neznámým provokatérem během jejich momentální Honda Civic Tour.

Podle očitých svědků se měl Pete Wentz poté, co s kapelou odehrál poslední písničku, odebrat vedlejšími dveřmi ze zákulisí ven. Tam na něj měl neznámý výtržník začít dotírat kde je jeho přítelkyně Ashlee Simpson a také se údajně vysmíval jeho kapuci. Pak na něj měl zaútočit. "Viděl jsem ochranku Fall Out Boy jak na zemi mlátí do nějakého člověka, měl roztržený tričko a z ucha a nosu mu tekla krev. Bylo tam hodně krve," popsal celou událost jeden ze svědků.

Wentz popřel, že by celá událost byla úmyslná a na svou obranu dodal toto: "Pravda je taková, že když jsem vycházel ze dveří musel jsem kolem toho chlápka projít, věděl jsem to, a tak jsem sklopil hlavu a prošel. Když jsem prošel popadl mně a řekl něco, čemu jsem pořádně nerozuměl. Když to udělal, tak jsem ho udeřil. Říkejte si co chcete, ale já se v takovýhle situacích prostě bráním. Potom začala být celá situace chaotická. Mám několik svědků, kteří ví, že on mě chytil první. Nebojím se vyšetřování, vím, že jsem byl v právu to udělat. Kdo říká něco jinýho, prostě lže."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Nelly Furtado vs. Fergie

Fergie!!!!!
Nelly!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama