3,6,2007..MCR...Nikdo nezažil to co my.. •◘○♦♥♥♥

4. června 2007 v 22:36 | ReBeLkA |  My Chemical Romance
Tak úvodem vám říkám že moje a Markétiny zážitky nejsou jako vaše.Možná některých :)))


.

Zbudila mě píseň Grace Kelly,kterou mám na budíku na mobilu.Hodiny ukazovaly 4:30 a já jsem nadšeně vyskočila z postele a šla si umýt vlasy.Rodiče stále nevstávali. KUAA Dohodli jsme se přece ževyjíždíme v půl 6 ne??Vstali asi ve čtvrt na 6 a úplně srali na to že jsme se domluvili. Musim se vám přiznat že mě to tak štvalo že jsem v pausách brečela 4x...Nekecám... Vyjeli jsme v 6":42 a ja byla rada že jsme vubec vyjeli. To jak jsem se hezky namalovala se mi pochopitelně pod přívalem slz smylo :((.

Tak jsme si to jeli z naší super zapadlé vesnice jméne těrlicko jeli přes Havířov,Ostravu až do Prahy kam sme před koncertem měli jít na karlštejn(joo ostuda ještě nikdy před tím sem tam nebyla) venku uplně chcalo takže docela hnus. Výklad o hradu nám dělal asi 100 letej dědeček kterému strašně táhlo z huby...Tak sem to nějak vydržela a v 13:15 jsme vyjeli k našemu hotelu ParkHotel které je asi 3min. chůze od T-Mobile Areny kde se měl konat koncert. Na recepci na mě čekala moje lááska Markétka se kterou jsem se od 27,7,06 neviděla...Přinesla mi kráásnej dárek Bylo asi půl 3 a já sem šla na hotel připravit. Vzala jsem si černý hadry a kolem očí tenký černý linky ať nepůsobim moc přeplácaně.

Kolem 3 jsme se rozhodly jít se podívat kolik lidí je u arény. Byla jich tam tak 100 a samí emaři!
Všichni seděli po skupinkách protože jsme se s Market neviděly skoro rok tak sme si taky sedly a kecaly. Byly tam samé takové partičky a nikdo nestál přímo u dveří ale prostě všichni tvořily nějaké skupinky na zemi. A to bych nebyla já kdyby se mi nechtělo čůrat..Přitom sem nepila,chápete,to je takový ten pocit vzrušení až se vámz toho hchce čuuurat xD

Potom jsme se poptaly holek a ony nám říkaly že už tam čekají od pul12 takže docela zaahul! a že prý uplně kolem 12 viděli Frankieho a raye jak vystupujou z busu... Pak jsme se teda už vyčůraný xDD přesunuly k uuplně levemu vchodu k T-mobile areně.To bylo fakt luxusní,protože si všichni mysleli že se ten vchod nebude otevírat a zatímco v těch dalších vchodech konkrétně v tom prostředním stalo okolo 1000 lidí a to jenom kolem 4.hodiny v tom vchodu vpravo stálo lidí tak 300. Na tom našem 10 LIDI!! NO FAKT!! A protože jsme chytre hočičky ujistily jsme se že se bude i ten náš vchod otevírat takže jsme hend od začátu věděly že budem v 1.řadě,páč to máme i k podiu nejblíž... xD

Jak Markéta byla v zákulisí

Bylo kolem půl 6. a ke mně Markétce a Elišce se kterou jsme se tam poznaly přišli 2 týpci okolo 20 let. Byli moc sympatičtí a nabízeli nám podpis GerArda za 100. A my jakože za 100 nee že to jedině zadara :)) Kluci se nevzdávali a Markétka ten podpis chtěla za tu 100 pro mě koupit.Jenomže ona měla jenom 1000 a neměla drobnější :D tak jakože nic. Ale s klukama jsme se daly fakt že moc do řeči a oni nám řekli že nás můžou na 10 min. propašovat do zákulisí kde zrovna zkoušel Billy Talent. Já jsem říkala ježiš to nee to je uhozený co když se na to přijde. A oni aby nás tam mohli přepašovat- každej z toho týmu co tam stavěli apaaraturu a tak musel mít takovou svítivě zelenou nálenpku a na tom napsaný my Chemical Roamnce jakože taková poznávací značka. Pouštěli tam dozadu lidi jenom s ní. Tak Markétka jako žena činu mu hned dala 100kč který měla půjčený od Elišky a jakože tam teda půjde s ním do toho zákulisí. Já sem na ni čuměla jak by sletěla ze stromu...Ale tak jakože OK... Dala jsem jí můj foťák ať udělá exkluzivní fotky ze zákulisí.

A pak to přišlo.Já jsem se se sekuriťákem Martinem dobře seznámila a fakt jsme si rozuměli. řekl mi že jak se mu Gerard podepisoval že byli on i všichni ostaní z kapely a že všichni ,,smažili,, my protože nejsme z Prahy jsme tenhle výraz moc neznaly ale asi jakože byli zhulený.

Ok takže Markétka šla s mým foťákem do zákulisí. V pohodě prošla kontrolou a šla pry tam za podium kde měli kluci šatny-měli je prý naproti sobě na jedné nápis Billy Talent na pruhé my Chemical Romance.
Když je Markétka uviděla,hned začala fotit.Ale uppps...S bleskem..Přiřítil se k ní bodygard a foťák(můj!!) jí zabavil!!!

Toho si kluci z MCR nemohli nevšimnout a jak určitě víte museli jí formátovat kartu. Ten bodygard to ale nevěděl jak !!!! Dal ten MUJ foták ke klukům z MCR a ONI SE TO pokoušeli zformátovat!! Chapete to??? Oni na něho šahali!!! Markéttka stála na místě a byla z toho uplně vedle...

Tak celá roztřesená přiběhla skrz kontrolu ke mě a podala mi foťák..Já byla úplně v šoku,zapla jsem foťák a ono- -no pictures!! Ja myslela že ho zkazili!! Pak sem se s tim asi pul hodiny srala a nakonec mi Eliška řekla že mi jenom formátovali kartu!! Jak jsem si oddechla!! Ty voe..

Potom už kluci museli jít a to bylo tak 6.hodin. Tak jsme se s Market šli postavit před ty naše dveře ke chodu kde bylo mezitim asi o 2 lidi víc zatímco venkovní prostor u dalších vchodů se straašně moc plnil!Seděly jsme a kecaly a fotily,na fo´táku kde nebyla od ,,jisté,, chvíle žádná fotka.

Za našima dveřma stáli moc fajn kluci tak nás pořád informovali kdy se bude otvírat...Nervozita sílila a mě se chtělo zase čurat. Když otevřeli dveře přesně v 7,Byla jsem 4.u dveří před martkétkou,Eliškou a Pavlou. Tak nám jenom tak očima prohlídli tašku a já jsem svůj foťák dobře schovala do kapes u džín takže mi ho nesebrali!! A běželi jsme přímo nejkratšícestou uplně nejblíže k podiu z zábradlí.

Byly jsme v první řadě a už hodinu před koncertem všem lidem rozdávali v kelímku studenou vodu.
byla to pecka protože první řadu jsme vlastně tvořily jenom my holky co byly v tom levém vchodu :))
Největší hnusárna byla že k zábradlí chtěli jít všichni tak do nás tlačili..Myslela jsem že mi vytlačí vnitřnosti!! Nofakt!!!Na televizích nad našima hlavama pořád jel dokola interwiev s Gerardem z t-music. Nějak jsme to tu hodinku přečkaly a pak...jsme uviděly zase ty sekuriťáky tak sme s nima kecaly a on nám Martin řekl že když mu dáme foťák že nám vvyfotzí z blízky jak fotili ti fotografové Billy Talent.
a pak začal


KONCERT

Jako první vyšli kytaristi-Jako Ian a Jon. Pak bubeník Aaron a nakonec přiběhl plllllný elánu BEN!! Prostě Billy Talent...
Jee jak on strašně skákal!!Bylo to takové sluníčko. Pálil pecky jako Try Honesty a jiný z alba ale nejvíc lidi řvali při Surrender!!On zpíval s Ianem tak krásně! Jako čistě a tak! Fakt mega pecka!! Moc moc super!!A Pak Fallen Leaves a tím lidi dostali uplně nejvíc! martin mi fotil uplně tyn ejlepší záběry pak uvidíte až to semka dám! No prostě Billy Talent..PECKA!! A jako první si Aaron sundal tričko a hrál na bicí moc moc super! A pak se přidal Ben se svou ne moc vypracovanou postavou ale na to se nikdo nedíval! Hlavní byla ta atmosféra! prostě bezva...

a pak asi po hodině se Billy Talent rozloučili a Ben stále vypouštěl hlášky typu české holky jsou fakt krásný a tak :))

a pak... Billy Talent odešli a sekuriŤáci začali přemésťovat aparaturu pro My Chem..

a pak asi po 15min to začlo..Zhasli se světla a začaly se hrát první soudny a já hned pochopila že se jedná o moji nej píseň... DEATH!! Gerard přiběhl s úsměvem na rtech a dal do zpěvu všechno. Frankie,který byl ode mě mimochodem 2 metry se vůbec nedíval do publika skoro pořád měl oči zavřený anebo se díval na svoji milovanou kytaru kterou co 2 písničky měnil.Po death! Následovaly This is How I Disappear,pak I am not OK , Shappents Lives, a Welcome to The Black Parade...To bylo uplně nejjj!!To zpívala 100% celá hala.potom následovalo I don't love you a pár starších pecek z předchozího alba.

Jedna kuriozitka xD Když Gerard zpíval v WTTBP-Sometimes I get the feeling she's watching over me-díval se na 100% na mě .)) fakt :))
Další zajímavost kterou mi teďka řekla kámoška,byla ta že Frankie uhodil kytarou Matta do hlavy xD xD xD no faajn ne? xD boobek

Z písniček které z alba nezpívali- The End a Disenchanted.
Další zajímavost- Frankie měl stejný botky- Converse jako na Japanise video music awards :))
No prostě celý koncert se strašně moc povedl...

Potom když to kolem pul 11 skončilo,a securiťáci museli všechno sklízet,čekala jsem na Martina,ketrý měl stále můj foťák. Když mě po 5 min, uviděl přiběhl ke mě podal mi foťáka řekl- něco pro tebe mám!! A vytáhl ten podpis Gerarda!! řekl-Fakt jsem tě rád poznal , dala by jsi si tvoje telefoní číslo? A tak to šlo dál :)) Takže mám Gerardův podpis.Pravej.ZAdarmo. Když jsme vyšli z hlavního podia utíkala jsem k obchodu s tričkama nějaký si koupit!! Jako první mi paldo do oka červeno černý s bílým nápisem Billy Talent. Dál jsem si koupila čerené s postavičkama My Chem.

Pak se vám v nic vyfotiím ok? Jsou krásný ale jedno stálo 600 kč takže sem za 2 zaplatila 1200 kč.. Ale měla jsem z toho radost.. Tyyy jo..To jsem se docela rozepsala.. Takže já spokojená s dvěma trikama podpisem Gerarda Waye a fotkama,videama a straaašně moc zážotkama utíkala do hotelu a potřebovala jsem si všechny ty zážitky utříbit v hlavě. Usnula jsem a kolem 1 hodiny mě proudil nějaký hluk- Podívala jsem se dolů jestli už neodjíždí kamion s věcma My Chem a samotní My Chem. Martin mi říkal že v T-mobile areně řtamn vzadu budou kalit do rána a pak že nasednou do busu a pojedou dál. prot jsem se pořád budila a vyhlížela z hotelu :))

Ta to je THE END fotky a podpis dodám zítra!! S láskou vaše Janička
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo je tvůj nejoblíbenější člen My Chemical Romance?

Gerard
Mikey
Frankie
BoB
Ray
Všichni

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama