Červen 2007

30Seconds To Mars nový photoshoot 2007

1. června 2007 v 20:44 | ReBeLkA |  30 Seconds To Mars
Tomo-sem si nikdy nevšimla že má šikmé oči!!Jared


Shannon


všichni:(i s náhradou Matta)Mladý Jared Leto ♥

1. června 2007 v 20:33 | ReBeLkA |  Jared Leto

30STM na koncertě v Hamburku 27,5,07

1. června 2007 v 20:22 | ReBeLkA |  30 Seconds To Mars


Ježiiš zlatí má copeek


Justin založil vydavatelství

1. června 2007 v 16:08 | ReBeLkA |  Sračky
http://newsday.typepad.com/photos/uncategorized/justin.jpg
Justin Timberlake založil novou produkční společnost s názvem Tennman Records. Společnost, která má sídlo v Los Angeles, svým názvem připomíná Justinovo rodiště, stát Tennessee, bude spolupracovat s Intersope Records. Podle oficiální zpráv, bude Justin jejím předsedou a výkonným ředitelem. Jako interpret má uzavřenou smlouvu s Jive Records, která patří pod Sony BMG Music Entertainment. Uvedl MusicServer.sk.


Linkin Park- Minutes To Midnight jsou nejprodávanější v USA

1. června 2007 v 16:06 | ReBeLkA |  Sračky
http://www.spin.com/features/news/images/2006/11/061127_linkinpark.jpg
Linkin Parkvydali novou desku s názvem Minutes To Midnight a ta si hned získala prvenství v nejrychleji se prodávajících albech v USA. Jen několik dní poté, co se deska objevila na pultech, se jí prodalo 622.000 kopií. I když je to pro Linkin Park velký úspěch, současný prodej desek ukazuje spíše sestupnou tendenci. Ještě počátkem tisíciletí bylo běžné, že nového titulu se prodalo třeba přes milion kusů. Uvedla MattoniMusicZone.cz.


LiLy Allen vyfakovala Cheryl Cole

1. června 2007 v 16:03 | ReBeLkA |  Sračky

http://img.aktualne.centrum.cz/29/74/297493-lily-allen.jpg
Zpěvačka Lily Allen šokovala fanoušky na své oficiální internetové stránce, když napsala sama o sobě, že je ošlivá a tlustá. Lily však přiznala, že tyto věci o sobě napsala jen kvůli zpěvačce Cheryl Cole ze skupiny Girls Aloud.
"Prostě jsem se minulý týden necítila dobře. Na své stránce jsem našla odkaz na Cheryl, která mě úplně zkritizovala a to mě zlomilo," přiznala Lily. "Vím, že jsem v minulosti o lidech neříkala zrovna moc pěkné věci a že nejsem tak krásná třeba jako Cheryl, ale alespoň zpívám své vlastní písničky," dodala na svou obranu. Uvedla stránka Kultura.sme.sk.


Avril nedodělala střední školu ☻☻

1. června 2007 v 16:01 | ReBeLkA |  Sračky

Americká zpěvačka Avril Lavigne se přiznala, že nedokončila ani střední školu. Barbara Walters se v interview Avril zeptala, jestli nelituje, že nešla na vysokou školu. Na to Avril hrdě odpověděla, že nedokončila ani střední školu, kde ani nebyla moc oblíbená a velmi často z ní utíkala.
Barbara se jí dále zeptala, jestli nechce tedy alespoň střední školu teď dokončit a Avril odpověděla: "Ne, to je v pořádku. Existuje spousta velmi inteligentních lidí, kteří nedokončili školy a vybudovali neuvěřitelně velké a úspěšné firmy, protože jsou inteligentní a schopní ..." Uvedl SuperMusic.sk.

Gipsy bude mít klip na MTV

1. června 2007 v 15:58 | ReBeLkA |  Sračky
http://data.muzikus.cz/save/db_images/26412
Jestliže Gipsy.cz prohlašovali, že hledí se svým projektem více do Evropy než po české kotlině, tak to nebylo jen tak nějaké plácnutí do větru. Aktivity kapely nabírají v Evropě na obrátkách. Po několika úspěšných koncertech přichází první velké zkoušky na velkých ikonách evropské hudební scény: MTV a anglický festival Glastonbury.
Videoklip Romano Hip Hop skupiny Gipsy.cz se po úspěšném tažení na obrazovkách televizorů českých domácností přesouvá do éteru evropského kontinentu. Tento víkend startuje na evropské MTV v pořadu World Chart Express at # 10. Premiérové vysílání tuto sobotu 2.6. v 9:00 CET (repríza neděle 3.6. 19:00 CET a v pátek 8.6. 17:00 CET). Uvedl zdroj Indies.eu.


Robbie se zamiloval♥♥

1. června 2007 v 15:55 | ReBeLkA |  Sračky

http://img.mittelbayerische.de/bdb/593700/593716/Detail327.jpg
Zpěvák Robbie Williams si našel slečnu. Je jí americká herečka Ayda Field. Před měsícem ovšem prohlásil, že všechny Američanky jsou hlupačky. Lamač ženských srdcí, který žije v Los Angeles nedávno napsal o své špatné zkušenosti na rande s jistou Tinou. Podle blízkého přítele je ale teď už velmi šťastný.
"S Aydou byli koncem minulého roku na několika rande, ale tehdy to nefungovalo. Před několika týdny se setkali na jedné párty a začali se znovu setkávat. Nyní je jim spolu moc dobře a jsou prakticky vzato nerozluční. Je zamilovaný a je to vzájemné," uvedl pro Daily Mirror Robbieho blízký kamarád.
http://www.elsemanaldigital.com/imagenes/fotosdeldia/Ayda-Field.jpg