MCR pro Rock Sound o novém albu

10. května 2007 v 22:09 | ReBeLkA |  My Chemical Romance
Další album!
Gerard, Mikey a Bob mluvili v rozhovoru pro Rock Sound o novém albu!

Gerard Way z My Chemical Romance řekl v rozhovoru pro Rock Sound že máme očekávat jejich další album, které bude více ,,svékací,, než The Black Parade.

"Myslím že další deska bude pravděpodobně menší a levnější!" řekl nám."S 'The Black Parade'sme zkusili vytvořit nejlepší desku roku. Nezáleželo nám na tom jestli bude úspěšná nebo ne. Pouze jsme chtěli udělat nejlepší desku,jako jsme mohli. Teď to chceme udělat opačně,možná nahrahjeme desku živě.Něco více drsného,ale ne bezpodmínečně punk. Bude jednodušší,ale ne nutně agresivnější.

"Všechno co jsme mohli jsme vložili do 'The Black Parade'," doplňuje Bob Bryar "A nemyslíme si že jsme polekaní z vrcholu.každý song,který jsme kdy udělali, každý nápad,každý song je skvěle propracovaný. Teď hodláme udělat něco úplně odlišného. Potřebujeme ukončit naše turné,pak si uděláme krátkou přestávku,protože sme přešli přímo od minulého dokončení desky hned na turné.


Kapela nám také řekla, že jejich rostoucí popularita, znamená těžší setkávání s fanoušky, než byli zvyklí. "Když se podíváte na to kolik fanoušků nám chodí na koncerty, a pak jak si představíte kolik lidí na nás po koncertě čeká je to neuvěřitelné''řekl nám basista Mikey. "někdy k nim ani nemůžeš jít protože je to nebezpečné!Ale všecko je to o bezpečí dětí.Někdy budeme venku a děti se za váma začnou hnát,a šplhat za váma,a je to situace která nás zraňuje. Ale také je milujeme,a oceŇujeme to. Bez nich nejsme nic"


kapela se také objevila na přtitulní straně časopisu.

(vlastní překlad,když to nedava smyl nezlobte se pls xD)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo je tvůj nejoblíbenější člen My Chemical Romance?

Gerard
Mikey
Frankie
BoB
Ray
Všichni

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama