RaY ToRo BiOgRaFiE ♥♥

28. dubna 2007 v 20:59 | ReBeLkA |  My Chemical Romance
Obrázek “http://www.mcr.webz.cz/ray0.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Raymond Toro Ortiz byl narozen 15.července 1977 v Newark, v New Jersey. Narodil se s hnědýma očima, a vyrostl do výšky 6'1''. Když vyrůstal ,jeho matka se o něho pořád bála a ochraňovala ho a to způsobilo,jeho závislost na ní.Chodil na stejnou střední školu jako Gerard a Mikey,a byli to jeho ''Ztracení kamarádi''.Měl také psa jménem Boy.Sousedé vedle domu,kde předtím bydlel,prý před dům pohazovali stříkačky od drog. Jako dítě často chodil ven a navštěvoval nejraději parky a jezera.

My Chemical Romance

Ray a Gerard se spolu opět setkali na koncertě Irona Maidena, a oni dva ještě tehdy s Mattem Pelissierem založit My Chemical Romance.Tehdy byl hlavní kytarista a často pomáhal psát Frankovi taky songy.Hraje na , SG Gibson kytaru.Ray miluje meta, a stejně jako Mikey miluje Mudvayne.
klikněte pro zobrazení původního obrázku

Vlivy

Toro byl ovlivněn mnoha vlivy přihraní na kytaru.Hlavně těmito hudebníky-Stevie Ray Vaugh, Jimmi Hendrix, Eric Clapton, Tony Iommi, a Jimmy Page. Ray vyrůstal při poslouchání bratrovy hudby-rocku a miluje kytarové rifty.
klikněte pro zobrazení původního obrázku

Oblíbené kapely,ovlivňení a přítelkyně

Jeho oblíbená kapela je Iron Maiden. Toro chodil s dívkou jménem Christina.
klikněte pro zobrazení původního obrázku

Maličkosti

Ray nerad čte.Jeho poznávací značka je afro,které má na hlavě a nedovoluje lidem dotýkat se jí.Pochopitelně, se o ně nerad stará.Mikey mu je jednou narovnal.Rayovi se to nelíbilo ale zbytku kapely ano.Ray mívá hodněkrát v sonzích kytarové solo.Vůbec neumí vařit,a nerad jí jídla od ostatních členů kapely.Ray je nejvíce tělesně zdatný z celé kapely.Každý den běhá a snaží si udržovat svou váhu i když jsou s MCR na turné.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo je tvůj nejoblíbenější člen My Chemical Romance?

Gerard
Mikey
Frankie
BoB
Ray
Všichni

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama