MiKeY WaY BiOgRaFiE♥♥

22. dubna 2007 v 11:23 | ReBeLkA |  My Chemical Romance
Mikey Way byl narozen jako Michael James Way10.září 1980 v Newark, v New Jersey, Kde také vyrůstal. Je mladším bratrem Gerarda Waye, (Se kterým má dobrý vztah a jsou si velmi blící,je také italsko-irské národnosti.). Mikey je příbuzný s Joem Roganem, který uvádí na NBC soutěž Fear Factor a bývalý člen News Radio (Joe je Mikeyho matky bratranec xD). Když vyrůstal pracoval pro Barnes & Noble, nachvíli pracoval v Eyeball Records (Firma která vydala debutové album My Chemical Romancethe -I brought You My Bullets You Brought Me Your Love v roce 2002).Jeho první koncert byl na Smashing Pumpkins .

My Chemical Romance

Mikey je basista kapely My Chemical Romance a naučil se na ni hrát jenom kvůli kapely. Zanechal školy a věnoval se pouze kapele.V jeho žebříčku hodnot vždycky vévodila basa. Mikey je také zodpovědný za název kapely,který je z románu od Irvina Welshe- Ecstasy: Three Tales of Chemical Romance. (Tři historky o chemikální romanci)Jeho a Gerardova babička Elena s nima jezdila po prvním turné(!!). Před spojením My Chemical Romance , Mikey vyzkoušel Franka Iera (kytarista MCR) před tím než ho přijali. Během první show MCR hrál Mikey opilý ale na plný plyn.Dnes Mikey bydlí s Frankem když nahrávají ve studiu.

Zájmy

Jeho oblíbenou kapelou je Anthrax, a také ho můžete často vidět s tričkem této kapely.Mikeyho si získal iPod a nemůže se bez něho obejít.Jeho oblíbené jídlo je Sushi a tvrdí že se mu po něm zvedá váda. Laciné filmy jsou jeho nejoblíbenější.Miluje jednorožce!Má kočku která se jmenuje BUnny Marie Way kterou miluje.Bunny je zaregistrovaná na myspace xD xD to je láska.Mimo kapelu nenávidí malé prostory,také ale nenávidí velké a obrovské prostory(jak pak muže koncertovat pro 10 000 lidi?) a obchody - zejména drogerie.

Osobní život

Mikey je ženatý s Alicia Simmons. Byly drby že se budou brát až 17.Května 2007 ale spáchali to už dřív a to 7. března 2007.Simmons je kytarová technička a a prodávávěci okolo nich. Hrála náhražku v From First to Last v roce 2005. Právě teď psolu žijí v Brooklynu,v New yorku,a jsou prý spolu velice šťastní.Nedávno se oba nechali tetovat na zápěstí. tetování vypadá jako zformované srdce kde je napsáno "FOREVER".(navěky)

Postihy

Mikey je krátkozraký.Mikey může být šťastný že nikdy netrpěl žádným vážnějším úrazem.Jenom má několik kuřích ok,a trochu astma.

Brýle

Poznávacím znamením mladšího Waye jsou brýle,které však v roce 2006 zaměnil.Mikey v květnu a zpravil své vidění roku 2006 podstoupil operaci a nyní jsou mu brýle nepotřebné.Takže nepříliš dlouho nosil brýle.

Citováno z MySpace:

"V 9.letech , Michael James Way byl obdařem dárkem-víte krátkozrakostí. neschopný vidět na věci jako je tabule obrazovku televize (nebo více než 5 sop od té věci začal nosit brýle. V květnu roku 2006 podstoupil oční operaci.Michaelovy brýle skončily tragicky a to tou operací. Miloval brýle od Ray Bana, Paula franka, a jejich ,,otce,, Chanela.
."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo je tvůj nejoblíbenější člen My Chemical Romance?

Gerard
Mikey
Frankie
BoB
Ray
Všichni

Komentáře

1 misaq misaq | Web | 28. dubna 2007 v 12:42 | Reagovat

To je Bestovní skupina !!!!!♥♥♥♥♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama