BoB BrYaR BiOgRaFiE♥♥

28. dubna 2007 v 21:38 | ReBeLkA |  My Chemical Romance
Bob Bryar se narodil 31,prosince 1979, v Chicago,v Illinois. Je jediným členem My Chemical Romance který není z New Jersey.Navštěvoval střední školu Eisenhower v Darien, Illinois. Bob kdysi se tenkrát naučil hrát na bubny, a účinkoval v Jazzové kapele.

Bob nahradil Matta Pelissiera

Nahradil Matta v roce 2004.Newíme moc informací o jeho odchodu, a MCR o tom nechce mluvit,říkají "nechci o tom mluvit doprdele", ale vypadá to že Matt odkopl kapelu.

My Chemical Romance

Bob byl kdysi techcik a pracoval pro kapelu The Used, a setkal se s MCR která byla na Tour s The Used. My Chemical Romance měli právě problémy s jejich bubeníkem, a dopadlo to tak že zrovna jednoho potřebovali.A tak Bob začal být novým členem. Nejprve ho nahradil dočasně,avšak nakonec tam zůstal..V kapele si vydobil respekt a rozhodl se věnovat se bubnům naplno.Frank Iero o něm jednou řekl:

"Bob a Toro jsou dva nejvíce těžce pracující lidé.Díky bohu za ně.." Na každé show,kde hrál Bob byl gerard střízlivý.
klikněte pro zobrazení původního obrázku

Fotografování

Bob nikdy neslouhlasí s tím,když se s ním chce někdo vyfotit.nikdy nechtěl bý fotgrafem ani filmařem.Je fakt že raději je schovaný za kamerou.Bob vždycky chtěl natáčet s kamerou, a jeho sen je vytvořit film.

Oblíbené kapely a zrabění

Bob je fanouškem kapely Black Sabbath a myslí si že Anglie je chladná.Bob miluje kočky(zvíře) Naneštěstí nikdy žádnou neměl.Vždy měl pouze malé zranění.Akorát mu jedna holka zlomila srdce.
Click to view full size image
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo je tvůj nejoblíbenější člen My Chemical Romance?

Gerard
Mikey
Frankie
BoB
Ray
Všichni

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama