Duben 2007

Vans baleríny

25. dubna 2007 v 22:21 | ReBeLkA
Obrázek “http://www.vans.com/girls/product/gisele/3.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Obrázek “http://www.vans.com/girls/product/gisele/1.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://www.vans.com/girls/product/gisele/2.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://www.vans.com/girls/product/gisele/4.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Vans-the best shoes 4ever

25. dubna 2007 v 22:15 | ReBeLkA
asi nejznamější Vansky xD
http://www.surfdevils.com/shop/image/vans-slipon-bw.jpghttp://www.blackwagon.com/Merchant2/graphics/00000001/SHOES-vans-classic-lg.jpghttp://www.trendencias.com/images/vans5.jpg
whaaa Vans

http://www.barlou.com/running/img/vans/vans_slipon_tetedemort_Gm.jpghttp://www.made-in-china.com/image/2f0j00BejtprSnETbZM/Vans-Canvas-Shoes-G0031-.jpg

VaNs

25. dubna 2007 v 22:07 | ReBeLkA
http://juicemagazine.com/images/8-1-2006news/1more/Vans_dwntwn_shwdn_logo.jpghttp://www.vans-nordic.com/press/logos/vans_primary_large.jpghttp://o9.dk/work/vans.jpg
http://www.vans-nordic.com/press/logos/vans_offthewall_red_large.jpg

Billy Talent new photos

25. dubna 2007 v 21:54 | ReBeLkA |  Billy Talent
cooooooooooool
♥them!
http://www.billytalent.fr/photos-billytalent/albums/Promo/Billy%20Talent/billytalent-11.jpg
http://www.billytalent.fr/photos-billytalent/albums/Promo/Billy%20Talent/billytalent-14.jpg

billytalent-16http://www.billytalent.fr/photos-billytalent/albums/Promo/Billy%20Talent/billytalent-17.jpg billytalent-25

Billy Talent videoklipy

25. dubna 2007 v 21:21 | ReBeLkA |  Billy Talent
Nejnovější a podle mě jeden z nej o Billy Talent-


SurrenderFallen Leaves


Red FlagDevil In A Midnight Mass

Nothing To Lose


River Below

The Ex

Try Honesty


čLeNoVé BiLLy TaLeNt

25. dubna 2007 v 20:56 | ReBeLkA |  Billy Talent
http://fritz.salzburg.com/static/sites/fritz/media/ben.story.jpg
Ben Kowalewicz-zpěv


zlatoo
http://i12.photobucket.com/albums/a220/benjaminkowalewicz/benjamin48.jpg
Ian D'Sa-kytarista
http://www.chartattack.com/pics/2003/02/mtv2003/ian.jpg

Jon Gallant-basák

http://webstandardsgroup.org/features/john-gallant.jpghttp://www.joynt.at/cms/culture/3879-x75.jpg

Aaron Solowoniuk-bicí
http://www.billytalent-fanpage.de/image/mitglieder/aaron_22.jpeg


30 Seconds To Mars mp3

25. dubna 2007 v 20:32 | ReBeLkA |  30 Seconds To Mars
Z Beautiful Lie:

Attack
KLIK
(uplně pecka song,mega video,stoji za stažení)

A Beautiful Lie
KLIK
(strašně super písnička)

The Kill
KLIK
(Uplně pecka song,určo znate z radii,LOVE IT)

Was It a Dream?
KLIK
(no tenhle song je trochu měkčí než co zname od 30seconds to mars ale taky hezkej)

The Fantasy
KLIK

Savior
KLIK
(Hej tenhle song je fajn!)


From Yesterday
KLIK
(hej mega super song a ten klip je tež supa!)

R-Evolve
KLIK
(nic extra)

A Modern Myth
KLIK


Z 30 Seconds To Mars:

Fallen

KLIK

Buddha For Mary

KLIK

Echelon
KLIK

The Mission
KLIK

End Of The Beginning
KLIK

Na všechny musíte nejprve kliknout a pak uložit jako cíl,dyť to znate!

AdAm BrOdY SmiLEs 2003-2007

24. dubna 2007 v 22:41 | ReBeLkA |  Adam Brody
2003 ♥♥
2004♥♥♥
2005♥♥♥♥
2006♥♥♥♥♥

2007♥♥♥♥♥♥


hej že on vubec nestarne?

Adam na akci v roce 2002

24. dubna 2007 v 22:16 | ReBeLkA |  Adam Brody
Click to view full size imageClick to view full size image
Click to view full size image
03.jpg

Nylon Guys Cinescape Party 2007

24. dubna 2007 v 22:13 | ReBeLkA |  Adam Brody
On ji drží za pas!!!Adámek na TRL 23,4,07

24. dubna 2007 v 22:05 | ReBeLkA |  Adam Brody

P!ATD Photoshoots 2006

23. dubna 2007 v 20:58 | ReBeLkA
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku


Adam jde k taxi ♥ 22,4,07

23. dubna 2007 v 20:28 | ReBeLkA |  Adam Brody


Panicové na otevření The Pearl at the Palms, 21,4,07

23. dubna 2007 v 20:06 | ReBeLkA
No nejsou zlati?

MiKeY WaY BiOgRaFiE♥♥

22. dubna 2007 v 11:23 | ReBeLkA |  My Chemical Romance
Mikey Way byl narozen jako Michael James Way10.září 1980 v Newark, v New Jersey, Kde také vyrůstal. Je mladším bratrem Gerarda Waye, (Se kterým má dobrý vztah a jsou si velmi blící,je také italsko-irské národnosti.). Mikey je příbuzný s Joem Roganem, který uvádí na NBC soutěž Fear Factor a bývalý člen News Radio (Joe je Mikeyho matky bratranec xD). Když vyrůstal pracoval pro Barnes & Noble, nachvíli pracoval v Eyeball Records (Firma která vydala debutové album My Chemical Romancethe -I brought You My Bullets You Brought Me Your Love v roce 2002).Jeho první koncert byl na Smashing Pumpkins .

My Chemical Romance

Mikey je basista kapely My Chemical Romance a naučil se na ni hrát jenom kvůli kapely. Zanechal školy a věnoval se pouze kapele.V jeho žebříčku hodnot vždycky vévodila basa. Mikey je také zodpovědný za název kapely,který je z románu od Irvina Welshe- Ecstasy: Three Tales of Chemical Romance. (Tři historky o chemikální romanci)Jeho a Gerardova babička Elena s nima jezdila po prvním turné(!!). Před spojením My Chemical Romance , Mikey vyzkoušel Franka Iera (kytarista MCR) před tím než ho přijali. Během první show MCR hrál Mikey opilý ale na plný plyn.Dnes Mikey bydlí s Frankem když nahrávají ve studiu.

Zájmy

Jeho oblíbenou kapelou je Anthrax, a také ho můžete často vidět s tričkem této kapely.Mikeyho si získal iPod a nemůže se bez něho obejít.Jeho oblíbené jídlo je Sushi a tvrdí že se mu po něm zvedá váda. Laciné filmy jsou jeho nejoblíbenější.Miluje jednorožce!Má kočku která se jmenuje BUnny Marie Way kterou miluje.Bunny je zaregistrovaná na myspace xD xD to je láska.Mimo kapelu nenávidí malé prostory,také ale nenávidí velké a obrovské prostory(jak pak muže koncertovat pro 10 000 lidi?) a obchody - zejména drogerie.

Osobní život

Mikey je ženatý s Alicia Simmons. Byly drby že se budou brát až 17.Května 2007 ale spáchali to už dřív a to 7. března 2007.Simmons je kytarová technička a a prodávávěci okolo nich. Hrála náhražku v From First to Last v roce 2005. Právě teď psolu žijí v Brooklynu,v New yorku,a jsou prý spolu velice šťastní.Nedávno se oba nechali tetovat na zápěstí. tetování vypadá jako zformované srdce kde je napsáno "FOREVER".(navěky)

Postihy

Mikey je krátkozraký.Mikey může být šťastný že nikdy netrpěl žádným vážnějším úrazem.Jenom má několik kuřích ok,a trochu astma.

Brýle

Poznávacím znamením mladšího Waye jsou brýle,které však v roce 2006 zaměnil.Mikey v květnu a zpravil své vidění roku 2006 podstoupil operaci a nyní jsou mu brýle nepotřebné.Takže nepříliš dlouho nosil brýle.

Citováno z MySpace:

"V 9.letech , Michael James Way byl obdařem dárkem-víte krátkozrakostí. neschopný vidět na věci jako je tabule obrazovku televize (nebo více než 5 sop od té věci začal nosit brýle. V květnu roku 2006 podstoupil oční operaci.Michaelovy brýle skončily tragicky a to tou operací. Miloval brýle od Ray Bana, Paula franka, a jejich ,,otce,, Chanela.
."


GeRaRd WaY BiOgRaFiE♥♥

21. dubna 2007 v 22:48 | ReBeLkA |  My Chemical Romance

klikněte pro zobrazení původního obrázku
Gerard Arthur Way, byl narozen 9.dubna 1977 v Newark v New Jersey, hlavním členem My Chemical Romance, kde zpívá se svým bratrem Mikeym, pokoušel se spojit s Christinou Riccci na kterou má slabost když zjistil že bydlí blízko sebe. Na jeho první koncert v životě (šel na Bruce Springsteena) se svojí matkou, a jednou pracoval jako sběrník krabic v drogerii. Gerard je napůl Ital napůl- po matce Skot-po otci. Gerardova mateřská matka Elena ho učila ke kreslení zpívání a předvádění se.'Na 4.stupni začal chodit na školu Peter Pana.Začal hrát v kapele v pouhých 11 letech! Odhalil na sebe že jako dítě byl hodně samotářský.To ho naučilo přemýšlet o smrti!

Zdravotní stav

Nedávno byl v alkoholovém a protidrogovém centru a nyní je v pořádku. Léčebnu začal navštěvovat v srpnu 2004,když navštěvoval terapeuta když zrovna nebyli na turné.Gerardovi kamarádi z kapely ho vytáhli 2.z deprese(předtím když ještě opravdu začali, a když byl zývislý na alkoholu) Avšak stále neodolá červeným Malboro cigaretám.
klikněte pro zobrazení původního obrázku

Umění

Navštěvoval školu umění v New Yorku a vystudoval školu Bachelor of Fine Arts v roce 1999. jako dítě Gerard vyrůstal vedle nebezpečných sousedů s kriminální minulostí. Way řekl že si opravdu nikdy nedovolil venku hrál když byl malý. Místo toho byl uzavřený v sobě a vytvářel si svůj imaginární svět.I. To ho dovedlo k jeho pozdější lásce ke skládání. Gerard se nějakou dobu chtěl stát komixovým výtvarníkem (miloval komixy a jeho nejoblíbenější superhrdinou byl vždy Wolverine) předtím než se MCR v roce 2001 dostali do formy. Vytvořil komix s názvem ""The Breakfast Monkey",ale bohužel se tím neživí(spíše bohudík).Považuje se za neúspěšného komixového výtvarníka a raději stále dělá songy pro My Chemical Romance a navrhl zboží pro kapelu "Thursday".
klikněte pro zobrazení původního obrázku

My Chemical Romance

11.září 2001, Gerard pracoval v komixové výrobně v New York . Dosvědčující část tohoto dne(Pád dvojčat) v něm zanechala hlubokou stopu ä napsal pro kapelu první song s názvem "Skylines and Turnstiles" . Název kapely je z románu od Irvine Welshe - první kdo navrhl tento název kapely byl Gegardův bratr- Mikey. Spolu s Mattem Pelissier, Rayem Toro, Frankem Iero, a Mikeym Wayem, vydali debutové album. Po jejich první show se Gerard hrozně opil,protože byl velice nervnozní.
. Gerard a jeho kapela zaali pracovat na jejich třetím albu v roce 2006. Prvotní popularitu jim vynesl sing ,,I am not OK(I promise) '' a později song ojejich zemřelé babičce ,,Helena''. Gerard přispěl mnoha nápady pro klip.Oba tyto songy jsou na jejich CD "Three Cheers for Sweet Revenge". Jejich další 2 singly - u kterých taky natočily klipy- "You Know What They Do to Guys Like Us in Prison", Do druhého songu jim zase zapěl vokály jejich kamarád z kapely The Used - Bert McCracken - pro song "The Ghost of You". kpela přispěla na pomoci z vln v tsunami v Asii a na boj proti rakovině. Obrázky na kterých Gerard vypadá zoufale až jako duch si velice pěstí.jejich oblibou je také nositneprůstřelné vesty.
klikněte pro zobrazení původního obrázku

Makeup & tetování

Way je známý svými kouřovými stíny během jeho koncertů , ale mohli jsme ho také vidět s linkama kolem očí během Taste Of Chaos Tour 2005.Smrtelně se bojí jehel takže nemá žádné piersy ani tetování! Kroužky a piersy kolem úst jdou mimo něj. Marilyn Manson citoval že by chtěl Gerarda nakopat do prdele jenom aby se uměl stejně malovat jako on.
klikněte pro zobrazení původního obrázku

Diskografie & texty

Když Way a jeho kapela vydali první CD - I Brought You My Bullets, You Brought Me Your Love a v roce 2002 a v roce 2004 dallší album Three Cheers for Sweet Revenge. Way zkouší stále psát nový a nový materiál a obvykle čerpá nápady z novin. Avšak jejich song "Demolition Lovers", byl o jeho přítelkyni.

Hudební vlivy & chutě

Na Grerada měli hudební vlivy muzikanti jako Iron Maiden, the Misfits, a David Bowie. nepochybně čerpal na sonzích Brodyho Dalle z Distillers is hot. Jeho oblíbená kapela v současnosti je Iron Maiden, ale stále je fanouškem Davida Bowieho .

Animace Jareda

21. dubna 2007 v 21:31 | ReBeLkA |  Jared Leto
http://www.jared-leto-france.info/animation/05.gifhttp://www.jared-leto-france.info/animation/06.gifhttp://www.jared-leto-france.info/animation/07.gifhttp://www.jared-leto-france.info/animation/02.gifhttp://www.jared-leto-france.info/animation/01.gifhttp://www.jared-leto-france.info/animation/04.gifhttp://www.jared-leto-france.info/animation/03.gif