Leden 2007

v KeRrAnGu

20. ledna 2007 v 0:09 | ReBeLkA |  Paramore
Click to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size image

Click to view full size imageClick to view full size image


JoSh FaRrO

14. ledna 2007 v 14:52 | ReBeLkA |  Paramore
Squeeze, James taylor, Jackson Browne, a Rick Astley jsou zpěváci,které jsem poslouchal když jsem vyrůstal.V 90 letech mě zajímaly rockové indické kapely jako Self and Failureare.Tyto kapely mě inspirovaly být muzikantem. Na kytaru jsem začal hrát ve 13nácti se svým bratrem jsem založil kapelu.Bratr Zac mě taky naučil hrát na bubny.Seděli jsme v našem pokoji a poslouchali jsme Sum 4.Nakonec jsme začali psát písničky a po letech jsme začali hledat hlavní zpěvačku.Zac a já jsme se nedávno setkali ve škole s dívkou jménem Hayley.Věděli sme o ní že má vyjímečný hlas a tak jsme se jí zeptali jsetli se k nám nechce připojit. Když jsme potřebovali bassaře Hayley navrhla že může zavolat svému kamarádovi Jeremymu, se kterým byla kdysi v kapele.řekla že by chtěl hrát cokoliv na bass a že má opravdu cítění pro muziku. mysleli jsme si že bude opravdu cool mít takovýho bassáka v kapele a tak sme ho pozvali navcičovat k nám do domu.Dokonce vypadal uplně jinak než my ale po čase sme ho milovali,jak vypadal ale i jak hráll.V den kdy se k nám přidal jsme založili kapelu.

and more joshsilly josh ^^

Hayley faktaa

13. ledna 2007 v 19:20 | ReBeLkA |  Paramore

(muj vlastni překlad,sorry za chyby)
Hayley Williams
zpěv
Narozena:27,12,1988
Oči:Zelené
Vlasy:červené
Výška:Malá jako bobule :D
Pravák nebo levák:pravák
Přezdívka:Hayley
Její původ:irsko-skotský a německý
Oblíbená hospoda:The Pub ve Franklinu
Oblíbený nápoj:Voda
Zčeho má strach:z pavouků
Oblíbená pizza:Sýrová z Faro's restaurace
čas spaní:Není jistý
Pepsi nebo cola:Heřmánkový čaj
Psala si deník?-Nejdéle týden
Jsi zamilovaná?:A ty?
Jakou zemi by jsi chtěla navštívit:řím
Oblíbené písně:
We laugh indoors-Death cab for Cutie
Iris-Gao Gao dolls
Take a picture-Filter
94 hours-As i lay dying and...
Understandig in a car crash-Thursday
(hahha trapas žadnou z nich neznam :D)

http://www.paramorefans.com/photos/albums/userpics/hayleycover.jpg

Hayley Williams ♥♥♥

11. ledna 2007 v 22:42 | ReBeLkA |  Paramore
Tagžee hádejte kolik je tehle mladé týpce? OSMNACT!18!
Mazec ne? Jinak vyrostla v Středozemí,blízko Mississipi.Od rodičů měla v mládí odposlouchanou Arethu Franklin .,,Vždy jsem byla plachá a byla vážná a při vstupu na jeviště jsem se třásla,ale věděla jsem že chci zpívat.Ani nevím jak ale dostala jsem se do skvělé kapely.Okolo 11let jsem o muzice začala vážně uvažovat. Ačkoli jsem neměla moc příležitostí ke zpívání na veřejnosti,jiných než v kostele nebo talentové show,a na další kroky jsem byla plachá. Díky bohu,když mi bylo 13 moje rodina se přestěhovala do Franklinu (Tennessee). Ihned jsem založila funkovo /rockovou kapelu s názvem The Factory, a to bylo místo kde jsem se potakala s Jeremym. Vždycky jsme si představovali že jsme ve velké kapele.Mimo kapelu jsem neměla žádné přátele.Tak jsem se rozhodla opustit školu a jednou týdně být doučována soukromou učitelkou s méně žáky.Hned první den jsem se setkala s Zacem a Joshem.Rázem po zacvičení byli v kapele.Chtěla jsem být celkem něčeho.Doufala jsem že se mě někteří lidé zeptají na kapelu a dají mi nabídky.nakonec se to...díky bohu stalo.,, .

nové fotky HayleyWalpy paramore

11. ledna 2007 v 22:06 | ReBeLkA |  Paramore
http://www.paramore.net/paramore_wp_5.jpghttp://www.paramore.net/paramore_wp_4.jpghttp://www.paramore.net/paramore_wp_2.jpghttp://www.paramore.net/paramore_wp_3.jpghttp://www.paramore.net/paramore_wp_1.jpg

UK Tour 2006

11. ledna 2007 v 21:57 | ReBeLkA |  Paramore

Photoshoot pro Kerrang

11. ledna 2007 v 21:53 | ReBeLkA |  Paramore

V Tokyu na koncertě

11. ledna 2007 v 21:47 | ReBeLkA |  Paramore

Warped Tour 2006 - Jacksonville, FL

11. ledna 2007 v 21:42 | ReBeLkA |  Paramore
miluju ty její ulítlý hadříky....RoXy žAbkY

7. ledna 2007 v 17:15 | ReBeLkA
.http://www.zappos.com/boutiques/565/roxy_main032006.jpghttp://www.genesissurfshop.com/shop/images/roxy-wave1.jpg
http://www.result-boardshop.com/images/product_images/original_images/2425_0.jpghttp://www.result-boardshop.com/images/product_images/original_images/2359_0.jpghttp://www.result-boardshop.com/images/product_images/original_images/2358_0.jpg

http://www.result-boardshop.com/images/product_images/original_images/2424_0.jpghttp://www.result-boardshop.com/images/product_images/original_images/2361_0.jpg


http://www.cindi.org.pl/images/roxy_poziom.JPG

RoXy mobily

7. ledna 2007 v 17:05 | ReBeLkA
http://www.boostmobile.com/about/images/images/roxy_i830/ROXY-front.jpghttp://www.boostmobile.com/about/images/images/roxy_i830/ROXY-back.jpgObrázek “http://pcs4lessllc.com/Pictures/i730CustomPhones/RoxyBlue/Back.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.


Adioooo

3. ledna 2007 v 22:34 | ReBeLkA
¨

NoVe BoTkY CoNvErSe

3. ledna 2007 v 22:14 | ReBeLkA

NoWá KoLeKcE SkEcHeRs-žEnY-LUXUS

3. ledna 2007 v 21:32 | ReBeLkA
Boží,ne?Takové typy bot miluju!
WOW! luxus!
large image
large image
KRASNEE
large imagelarge image
Hej a všechny vycházejí tak na 1000Kč! Takže super!
large image
large imagelarge image
large image
large imagelarge image

HeZké ObRáZkY CoNvErSek

3. ledna 2007 v 21:18 | ReBeLkA
Converse Furry Chuck Taylor.jpg
converse star 70.jpg

HvĚzDy PrO sKeChErS

2. ledna 2007 v 21:53 | ReBeLkA
http://www.john-legend.net/as/skechersads/images/02.jpg

O cOnVeRsE

1. ledna 2007 v 21:12 | ReBeLkA
O Corverse!!!!!
Historie firmy Converse je klasickým příběhem dosažení úspěchu v Americe.
Converse vznikla jako malovýroba gumové obuvi v Nové Anglii a postupně se stala klíčovým hráčem ve vysoce konkurenčním prostředí sportovní arény. Společnost by nebyla tím, čím dnes je, bez přispění výjimečných lidí, jejich odhodlání uvést na domácí trh vysoce kvalitní výrobky, oddanosti sportu a pozitivního vnímání pokroku. Tyto ideály představovaly základní kameny solidních základů v dlouhé a barvité historii firmy.
Od počátků v roce 1908 se Converse Rubber Shoe Company rychle stala druhým domovem pro lidi části Edgeworth v Maldenu v Massachussetts. Zakladateli byli tvrdě pracující podnikatelé, kteří těsně propojili firmu s tamními občany. Jako mladá firma musela Converse překonat těžká období ekonomické krize, světové války a významné změny v americkém způsobu života. Duch a odhodlání zaměstnanců Converse - od továrních dělníků po vrcholový management - udržely chod společnosti v časech, kdy jiné firmy zeslábly a upadly.
Po 2. světové válce nahradila jako primární zdroj podnikání gumovou obuv plátěná a z Converse se stal vedoucí výrobce basketbalové obuvi. S rostoucí popularitou basketbalového sportu vzrůstala také oblíbenost značky Converse. Během 50. a 60. let vzrostla poptávka po plátěné obuvi Converse. Prodeje vzrůstaly. Po celém severovýchodě vznikaly nové továrny a zaměstnanci pracovali mnoho hodin přesčas. Koncem 60. let už měla značka Converse asi devadesátiprocentní podíl na trhu s basketbalovou obuví.
Díky dlouhodobé chuti společnosti uspět v konkurenci se Converse udržela v oblasti sportovní obuvi, i když se změnila pravidla hry. Soupeři v podnikání doma i v zahraničí začali výrazně útočit na její pozice. Výroba brzy ustoupila marketingu a vzrostl pocit identity. Converse se spolehla, že ji proplout bouřlivými časy pomůže pokrokové myšlení a 75. výročí Chuck Taylor All Star oslavila ještě silnější a moudřejší.
Zaměstnanci Converse nyní vyrábí a prodávají obuv pro sportovní i každodenní nošení od Nové Anglie po Nový Zéland. Společnost je v současnosti největším americkým výrobcem sportovní obuvi díky své továrně v Lumbertonu, NC, kde se vyrábí plátěná obuv včetně stále populárních Chuck Taylor All Star. Converse je dál vůdčí firmou v basketbalovém světě díky inovačním výrobkům, talentovaným špičkovým hráčům, trenérům i sponzorským dohodám.
Converse - pravá americká klasika.
První kapitola
První léta 1908 - 1928


Přelom století byl dobou nových myšlenek. Dobou, kdy se rychle zlepšovala výroba, doprava a komunikace. Goodyear objevil tajemství vulkanizace kaučuku a vzrůstalo komerční využití pryže.
Marquis Mills Converse byl mladý muž dobře se hodící do těchto časů plných změn. Jako cílevědomý nápaditý člověk si Converse uvědomil možnosti podnikání v oblasti gumových výrobků v Nové Anglii. Ve svých jednadvaceti letech už byl Converse, jenž se narodil 25. října 1861 v Lyme, NH, generálním ředitelem jednoho z největších bostonských obchodních domů Houghton and Dutton, Inc. Potom přešel do Beacon Falls Rubber Shoe Co., kde rychle postoupil na pozici vedoucího pro Novou Anglii. Když Beacon Falls koupila společnost U.S. Rubber, Converse se rozhodl, že je načase, aby zkusil uplatnit své vlastní představy.
Ve druhé polovině roku 1908 založil Converse Rubber Shoe Company, do níž vložil 100 000 dolarů vlastního jmění a kapitál v hodnotě 250 000 dolarů, který získal od přátel a prodejem akcií společnosti. Zahájení výkopových prací na nové továrně se odehrálo 17. listopadu 1908 v městské čtvrti Edgeworth rušného městečka Malden, MA. Do roku 1910 vyráběla mladá společnost 4000 párů holínek a galoší denně a měla 350 zaměstnanců.
Converse měl představu o své společnosti. Chtěl poskytovat službu zákazníkům tím, že jim bude nabízet snadno dostupné výrobky. Svou filozofii nastínil v prvním vydání interní publikace společnosti "Triple Tread News".
"Základní myšlenka, na níž je tato společnost vybudována, je přímý a nezávislý prodej. Naše společnost tak obešla nákladné metody prodeje velkoobchodníkům a zprostředkovatelům a takto získané prostředky využíváme na výrobu vysoce kvalitní obuvi. A navíc způsobem prodeje od výrobce maloobchodníkovi lze navázat mnohem bezprostřednější vztahy s člověkem, jenž je v přímém kontaktu s těmi, kdo nakonec obuv nosí, a který nejlépe zná požadavky zákazníka."
Conversovo pokrokové myšlení se ukázalo jako správné. Nákladní auta převážela boty z továren přímo do prodejních kanceláří v Bostonu a New Yorku. Společnost byla úspěšná a rychle se rozrůstala.
Sortiment tvořila nepromokavá obuv a galoše pro muže, ženy a děti. "Triple Tread Rubber" představovala prodejní trhák. Novátorská obuv měla v lemu podpatku kůži a červený narážený podpatek.
Během zim bez dostatku sněhu však bylo obtížné spoléhat se na prodej ochranné obuvi. Zaměstnance často po Vánocích propustili pro nedostatek práce a znovu je najímali až v létě. Sezónní problémy s pracovní náplní pomohla zmírnit výroba plátěných tenisek, které se dělníci věnovali, když byla nízká poptávka po vodotěsné obuvi. Kolem roku 1915 pomohly plátěné boty zajistit celoroční zaměstnanost a snížit režijní náklady.
Podle finančních informací ze článku v "United States Investor" z 7. dubna 1917 dosáhly finanční aktivity Converse 1 500 000 dolarů v roce 1915; v roce 1916 vzrostly na 2 500 000 dolarů. V roce 1917 dosáhla produkce 4 000 000 dolarů. Při tak výrazném nárůstu podnikání dospělo na počátku roku 1916 vedení společnosti k názoru, že je nutné vydat dodatečné prioritní akcie v hodnotě 250 000 dolarů. V únoru 1917 došlo k dalšímu nárůstu jmění vydáním nových prioritních akcií v hodnotě 500 000 dolarů. Správní rada odhlasovala zvýšení kmenových akcií ze 75 000 na 375 000 dolarů.
Converse burácí do 20. let 20. století
Všeobecnou prosperitu z počátku 20. století nenarušila ani první světová válka. V roce 1922 se Ford Roadster prodával za 260 dolarů, v roce 1927 se Charlesi M. Lindberghovi povedl první samostatný přelet Atlanitku a městská populace poprvé v amerických dějinách překonala počtem lidi žijící na venkově.
Také Converse vtrhla do 20. let. Do roku 1918 měla továrna výrobní plochu čtyři a půl akru a vyráběla denně více než 15 000 párů těžkých bot a 20 000 párů, když byla velká poptávka po teniskách. Počet zaměstnanců narostl na 2 000.
Ale nešlo jen o počty. "Nyní půjde také o prestiž a vážené jméno; o důvěru a přátelství, které existují mezi společností a obchodníky; o bezmezném nadšení a věrnosti dělníků a zákazníků Converse, kterých jsme dosáhli jen férovým a poctivým jednáním," podle článku ve zpravodaji společnosti "Triple Tread News" z roku 1918.
O několik let dříve, kolem roku 1915, začala Converse Rubber Company vyrábět pneumatiky. M. M. Converse se doslechl, že Harvey Firestone buduje v Hudsonu, MA továrnu na gumovou obuv, a uvažoval: "Pokud Firestone dokáže vyrábět boty, já dokážu vyrábět pneumatiky."
A krátký čas měl pravdu. Společnost měla zpočátku při výrobě pneumatiky z tvrdé gumy úspěch. Stejně jako u obuvi, i v propagačních materiálech na pneumatiky zdůrazňoval M. M. Converse jejich vysokou kvalitu.
Ale kolem roku 1925 byla v evropských továrnách zavedena nová balónová technologie. M. M. Converse si najal francouzského "experta" na pneumatiky, aby mu pomohl při přechodu od tvrdých pneumatik k pneumatikám s dušemi. Jenže tehdy Converse tvrdě narazil, protože nedokázal novou technologii zvládnout. Netrvalo dlouho a Converse Rubber Company se vracelo více pneumatik, než kolik továrnu opouštělo.
M. M. Converse bohužel odmítl s výrobou pneumatik skončit. Navzdory 20 rokům soustavného růstu výroby gumové a plátěné obuvi osudná produkce pneumatik přivedla společnost ke krachu. V roce 1928 byla v Converse Rubber Shoe Company nastolena konkurzní správa a M. M. Converse zbankrotoval
Druhá kapitola
Změny managementu a vlastnictví 1928 - 1948
Na počátku roku 1929 vykoupil Converse Rubber Shoe Company z nucené správy Mitchell B. Kaufman, prezident a majitel Hogman Rubber Company z Framingtonu, MA. Hogman tou dobou vyráběl válcované gumové zboží a nebyl považován za konkurenta Converse. Kaufman také nedávno zakoupil jinou místní firmu zabývající se produkcí gumových výrobků a v podstatě se zabýval tím, že sloučením všech těchto společností vytvořil to, čemu se tehdy říkalo trust a co je dnes známo jako konglomerátní firma.
M. M. Converse společnost po debaklu s pneumatikami opustil. V roce 1930 zemřel ve věku 69 let na rozsáhlý srdeční infarkt, když kráčel po Washington Street v centru Bostonu.
Společnost se tedy ocitla ve schopných rukou Kaufmana. Jako absolvent Massachusetts Institute of Technology (M.I.T.) byl Kaufman chytrý mladý a podnikavý řídící pracovník. Byl to také zapálený sportovec, který rád lovil v lesích v Maine. během jednoho takového výletu v listopadu 1930 se Kaufman odpojil ve sněhové bouři od svých společníků, zahynul a objevili ho teprve na jaře. Na pátrání po něm se podílelo mnoho řídících pracovníků Converse, ale všechno úsilí bylo marné.
Před oním osudným výletem jmenoval Kaufman do pozice generálního ředitele svého spolužáka z M.I.T. a švagra Alberta Wechslera.
Během nejhorších let národní hospodářské krize prodali dědicové Mitchella B. Kaufmana majoritní podíl v Converse Rubber Shoe Company. V té době se jméno společnosti změnilo na Converse Rubber Company. Muži, kteří se ujali vedení, byli tři bratři Stoneové: Joseph Stone, Harry K. Stone a Dewey D. Stone. Rodina Stoneových povede společnost dalších čtyřicet let.
"V podstatě nabídli bratři společně, že odkoupí firmu z Kaufmany pozůstalosti a akvizici uskutečnili pomocí aktiv společnosti. Provedli tak vlastně historicky první spekulativní skoupení," vzpomíná bývalý prezident firmy Converse Stephen Stone, syn Josepha Stonea.
Joseph Stone podnikal v automobilovém průmyslu a potom nasměroval svou kariéru do bankovního sektoru. Soudce Harry K. Stone z pozůstalostního soudu v plymouthském obvodu byl praktikující právní zástupce činný v místní politice a Dewey Stone byl partner v textilní továrně v Tauntonu, MA a zabýval se občanskými záležitostmi. Motivem k nákupu Converse bylo finanční zajištění rodiny.
Bratři Stoneové toho o botách věděli málo, ale vyznali se dobře v podnikání. Načasování bylo ideální, protože kdysi prosperující Converse Rubber Company se ocitla v těžkých finančních problémech.
Stoneovi rychle sestavili tým, který měl pomoct při obnově přežívající společnosti. Nové vedení tvořili prezident Henry Berlin, právní zástupce Alford Rudnick; generální ředitel Albert Wechsler; výrobní ředitel Edward "Eddie" Casey; Jeremiah "Jerry" O'Neill, předák střižny. (Berlin a Rudnick byli oba právníci a rodinní přátelé Stoneových. Kromě toho byl Rudnick také Wechslerův švagr, protože si i on vzal jednu ze sester Mitchella Kaufmana.)
Trvalo dva roky, než nové vedení dostalo společnost z konkursní správy a roku 1933 už Joseph Stone znovu prodával výrobky společnosti Converse. Ty tvořila místo vycházkové a sportovní hlavně ochranná gumová obuv a také se prodávaly vysoké rybářské a lovecké boty.
Společnost a rodina Stoneových se jen taktak dočkala roku 1936, kdy znovu došlo k oživení podnikání a Converse zažila celkem dobrý rok. Ale byly to těžké časy a teprve koncem 30. let konečně Converse zaznamenala zisky.
"Udělali jsme něco málo přes 3 miliony dolarů v objemu odbytu a zisk činil obrovských 20 000 dolarů," vzpomíná Stephen Stone, syn Josepha Stonea. "Všechno to bylo stále ještě hodně riskantní."
Rok 1939 byl významný ze dvou důvodů: Joseph Stone zemřel náhle na infarkt a jeho syn Stephen Stone se ujal práce ve vedení firmy. Ale domácí problémy neznamenaly nic v porovnání s tím, co se právě odehrávalo v Evropě, kde zahájil Adolf Hitler tažení na Polsko.